NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE
NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE NOWA SERIA KOCY JUŻ WKRÓTCE

Przędza Jędza

Tu Przędza Jędza - gdyńskie studio specjalizujące się w projektowaniu tkanin i grafik.

Żakardy to tkaniny składające się z odpowiednio dobranych splotów, z których można układać niezwykłe obrazy i wzory. To właśnie żakard jest głównym nośnikiem, którym posługujemy się w naszym studiu.

Na własnym krośnie półmechanicznym tworzymy głównie tkaniny dekoracyjne, natomiast tkaniny przeznaczone na ubrania, mimo że są to niewielkie serie, powstają na krosnach mechanicznych, które pozwalają wytkać większe partie materiału w krótszym czasie.

W portfolio posiadamy krótkie serie ubrań, grafiki oraz tkaniny dekoracyjne i użytkowe. Wszystkie produkty powstają w 100% w Polsce.

Wykonujemy również indywidualne zlecenia graficzne oraz realizujemy produktowe sesje fotograficzne.

Skład Przędzy

Karolina

Założycielka studia. Absolwentka ASP w Gdańsku oraz Łodzi. Zajmuje się stroną wizualną - projektowaniem wzorów, realizacją sesji, prowadzeniem sociali, a także opracowywaniem nowych koncepcji.

Krzysztof

Partner i znakomity wspólnik. Studiował dziennikarstwo i komunikację, a swoje talenty szlifował w dużej trójmiejskiej firmie. Odpowiada za teksty, marketing oraz wszelkie kwestie operacyjne.

Majak

Najlepszy towarzysz wycieczek, sesji zdjęciowych oraz odpoczynku na sofie. Rasowy owczarek kaszubski. Wychowanek Matki Natury. Źródło inspiracji dla wielu naszych projektów.

Pracownia

Nasza pracownia mieści się w podziemiach modernistycznej Hali Targowej w centrum Gdyni przy ulicy Wójta Radtkego. Jesteśmy częścią stowarzyszenia “Halo Kultura”, które aktywnie wspiera lokalnych twórców i artystów.

Obserwuj nas

@przedza.jedza